Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 30 x 20 x 12 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 27 x 17 x 11,5 cm |
| Wewnętrzna wysokość użytkowa przy składowaniu | 10,5 cm |
| Wysokość składowania | 10,8 cm |
| Wykonanie boku | Zamknięte |
| Wykonanie dna | Gładkie, Zamknięte |
| Wykonanie — system łączenia | Ścianka boczna |
| Uchwyty ścianka czołowa | Uchwyty zamknięte |
| Uchwyty ścianka boczna | Uchwyty zamknięte |
| Składające się z: | 1x EG 32/12 HG 2x EG V |
| Pojemność | 5,3 litrów |
| Ciężar | 550 g |
| Materiał | PP |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
| Kolor | szary błękitny podobne RAL 7001 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Akcesoria
Części zamienne


System łączący do pojemników Euro
EG V
EG V
od 30,58 zł






