Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 30 x 20 x 17 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 27 x 17 x 16,5 cm |
| Wewnętrzna wysokość użytkowa przy składowaniu | 15,5 cm |
| Wykonanie boku | Zamknięte |
| Wykonanie dna | Gładkie, Zamknięte |
| Uchwyty ścianka czołowa | Uchwyty zamknięte |
| Uchwyty ścianka boczna | Uchwyty zamknięte |
| Pojemność | 7,6 litrów |
| Ciężar | 650 g |
| Materiał | PP |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
| Kolor | szary błękitny podobne RAL 7001 |




