Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 30 x 20 x 18,5 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 27 x 17 x 16,5 cm |
| Wewnętrzna wysokość użytkowa przy składowaniu | 15 cm |
| Wykonanie boku | Zamknięte |
| Wykonanie dna | Gładkie, Zamknięte |
| Uchwyty | Uchwyty zamknięte |
| Ciężar | 880 g |
| Pojemność | 7,57 litrów |
| Materiał | PP |
| Zamek | wszystkie zamki obsługiwane jednym kluczem |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
| Kolor | Pojemnik, Pokrywa: szary błękitny podobne RAL 7001 Zawiasy i zatrzaski: czarny ostrzegawczy podobne RAL 9017 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Szablon otworów na zawias
Montaż — zamki
Montaż — pokrywa
Wersja drukowana
