Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 60 x 40 x 29 cm |
| Dimensiune interioară jos L x l | 50,2 x 33 cm |
| Dimensiune interioară sus L x l | 53,4 x 36,6 cm |
| Dimensiune interioară înălţime | 24,7 cm |
| Greutate | 2,89 kg |
| Volum | 44,4 litri |
| Culoare implicita | albastru cer similar RAL 5015 |
| Material | PP |







