Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 80 x 60 x 44 cm |
| Dimensiune interioară jos L x l | 68,5 x 50,3 cm |
| Dimensiune interioară sus L x l | 74,2 x 56,1 cm |
| Dimensiune interioară înălţime | 37,8 cm |
| Greutate | 8,29 kg |
| Volum | 142,6 litri |
| Culoare implicita | albastru cer similar RAL 5015 |
| Material | PP |







