Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 120 x 80 x 79 cm |
| Dimensiuni interioare | 111 x 71 x 61 cm |
| Execuţie | Baza si pereti plini 4 picioare |
| Material | 1 HDPE material virgin |
| Volum | 535 litri |
| Greutate | 29,79 kg |
| Notă | nu este compatibil pentru fluide |
| Culoare implicita | de bază: gri argintiu similar RAL 7001 picioare: negru trafic similar RAL 9017 |
| Înălţime stivă | 76 cm |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Îndepărtați picioarele
Versiunea de tipărire
Accesorii


Capac detaşabil pentru cutii mari
DE 1208 BB
DE 1208 BB
de la 199,16 RON




