Detalii
| Dim. ext. (fara sistem de închidere) Lung x Lat x In | 80 x 60 x 93 cm |
| Dimensiuni interioare | 74 x 54 x 64 cm |
| Execuţie | Baza si pereti plini 4 picioare 2 balamale de fixare SA cu capac |
| Material | 1 HDPE material virgin |
| Greutate | 18,93 kg |
| Volum | 250 litri |
| Notă | nu este compatibil pentru fluide |
| Perete lateral | este posibilă doar tăierea de filet de 2" |
| Culoare implicita | de bază: gri argintiu similar RAL 7001 picioare: negru trafic similar RAL 9017 |
| Drept de revocare | Având în vedere că produsul este personalizat, nu aveți niciun drept de revocare în conformitate cu art. 312g alin. 2 nr. 1 din Codul civil german. |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Versiunea de tipărire






