Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 80 x 60 x 13,5 cm |
| Dimensiuni interioare | 76,7 x 56,7 x 9,7 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 9,7 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | ranforsat, închis |
| Mânere | închise |
| Volum | 45 litri |
| Greutate | 5,22 kg |
| Material | PP |
| Notă de producție | Dungile de culoare nu pot fi evitate, din cauza fabricației |
| Culoare implicita | Recipient, Capac: gri argintiu similar RAL 7001 Balamale și zăvoare, Mâner cutie: negru trafic similar RAL 9017 |
| Fabricat din | 1x ED 86/12 HG 2x E KG G 86 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Montarea capacului
Versiunea de tipărire



