Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 30 x 20 x 12 cm |
| Dimensiuni interioare | 27 x 17 x 11,5 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 10,5 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | neted, închis |
| Mânere partea frontală | închise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Volum | 5,3 litri |
| Greutate | 550 g |
| Material | PP |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
| Culoare implicita | gri argintiu similar RAL 7001 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Versiunea de tipărire
Accesorii


Capac detaşabil pentru euro containere
DE 32
DE 32
de la 6,54 RON


