Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 40 x 30 x 12 cm |
| Dimensiuni interioare | 37 x 27 x 10,3 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 9 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | ranforsat, închis |
| Mânere partea frontală | închise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Volum | 10 litri |
| Greutate | 940 g |
| Material | PP |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
| Culoare implicita | gri argintiu similar RAL 7001 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Versiunea de tipărire




