Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 40 x 30 x 7,5 cm |
| Dimensiuni interioare | 37 x 27 x 7 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 5,8 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | neted, închis |
| Mânere partea frontală | închise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Volum | 6,9 litri |
| Greutate | 750 g |
| Material | PP |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
| Culoare implicita | gri argintiu similar RAL 7001 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Versiunea de tipărire
Articole categoria II
Accesorii


Căptușeală cubică din spumă pentru euro container
EG S SEWW 43/75
EG S SEWW 43/75
de la 60,59 RON


Cutii interioare divizare transversală în 2 elemente
EK 2/50 43
EK 2/50 43
de la 15,42 RON


Capac detaşabil pentru euro containere
DE 43
DE 43
de la 21,41 RON


