Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 60 x 40 x 12 cm |
| Dimensiuni interioare | 57 x 37 x 11,5 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 10,3 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | neted, închis |
| Mânere partea frontală | deschise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Volum | 24 litri |
| Greutate | 1,26 kg |
| Material | PP |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
| Culoare implicita | gri argintiu similar RAL 7001 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Instrucțiuni de montaj
Versiunea de tipărire
Accesorii


Capac detaşabil pentru euro containere
DE 64
DE 64
de la 21,35 RON


Rafturi speciale pentru euro containere
EG SGF 6412
EG SGF 6412
de la 46,46 RON



