Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 60 x 40 x 17 cm |
| Dimensiuni interioare | 57 x 37 x 16,5 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 15,3 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | neted, închis |
| Mânere partea frontală | închise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Volum | 35 litri |
| Greutate | 1,51 kg |
| Material | PP |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
| Culoare implicita | gri argintiu similar RAL 7001 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Instrucțiuni de montaj
Versiunea de tipărire
Articole categoria II
Accesorii


Căptușeală cubică din spumă pentru euro container
EG S SEWW 64/17
EG S SEWW 64/17
de la 52,28 EUR


Capac detaşabil pentru euro containere
DE 64
DE 64
de la 4,19 EUR



