Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 60 x 40 x 32 cm |
| Dimensiuni interioare | 57 x 37 x 30,3 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 29 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | ranforsat, închis |
| Mânere partea frontală | închise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Volum | 64 litri |
| Greutate | 2,78 kg |
| Material | PP |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
| Culoare implicita | gri argintiu similar RAL 7001 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Instrucțiuni de montaj
Versiunea de tipărire
Accesorii


Căptușeală cubică din spumă pentru euro container
EG S SEWW 64/32
EG S SEWW 64/32
de la 513,89 RON


Capac detaşabil pentru euro containere
DE 64
DE 64
de la 21,35 RON



