Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 80 x 60 x 42 cm |
| Dimensiuni interioare | 76,7 x 56,7 x 40,5 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 39,3 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | ranforsat, închis |
| Mânere partea frontală | închise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Volum | 172 litri |
| Greutate | 6,12 kg |
| Material | PP |
| Notă de producție | Dungile de culoare nu pot fi evitate, din cauza fabricației |
| Culoare implicita | gri argintiu similar RAL 7001 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Versiunea de tipărire
Accesorii


Capac detaşabil pentru euro containere
DE 86
DE 86
de la 93,35 RON



