Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 80 x 60 x 52 cm |
| Dimensiuni interioare | 76,7 x 56,7 x 50,5 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 49,3 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | ranforsat, închis |
| Mânere partea frontală | închise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Volum | 228 litri |
| Greutate | 7,37 kg |
| Material | PP |
| Notă de producție | Dungile de culoare nu pot fi evitate, din cauza fabricației |
| Culoare implicita | gri argintiu similar RAL 7001 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Versiunea de tipărire
Articole categoria II
Accesorii


Capac detaşabil pentru euro containere
DE 86
DE 86
de la 93,35 RON



