Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 60 x 40 x 12 cm |
| Dimensiuni interioare | 57 x 37 x 11,5 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 10,3 cm |
| Înălţime stivă | 10,8 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | neted, închis |
| Execuție a sistemului de conectare | Partea longitudinală |
| Mânere partea frontală | închise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Format din | 1x EG 64/12 HG 2x EG V |
| Volum | 24 litri |
| Greutate | 1,26 kg |
| Material | PP |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
| Culoare implicita | gri argintiu similar RAL 7001 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Versiunea de tipărire
Accesorii


Capac detaşabil pentru euro containere
DE 64
DE 64
de la 21,35 RON
Piese de schimb


Sistem de îmbinare pentru euro containere
EG V
EG V
de la 40,97 RON






