Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 80 x 60 x 12 cm |
| Dimensiuni interioare | 76,7 x 56,7 x 10,5 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 9,3 cm |
| Mânere partea frontală | închise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Greutate | 3,68 kg |
| Capacitate | 45 litri |
| Material | ESD PP |
| Spec. rezistenţă de trecere* | 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm |
| Culoare implicita | negru trafic similar RAL 9017 |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
* Mențiune: Vă atragem atenția asupra faptului că produsul finit poate prezenta caracteristici electrice diferite datorită orientării electrice a materialului rezultate în cadrul procesului de prelucrare.
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Versiunea de tipărire
Accesorii


Capac ESD conductiv pentru euro-containere
ESD DE 86
ESD DE 86
de la 106,80 RON



