Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 81,3 x 62,8 x 13,8 cm |
| Dimensiuni interioare | 76,7 x 56,7 x 10,5 cm |
| Mâner rabatabil | 2 mânere în partea frontală |
| Execuţie | fără sistem de închidere |
| Mânere | închise |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | neted, închis |
| Volum | 45 litri |
| Greutate | 5,92 kg |
| Material | PP |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
| Culoare implicita | Recipient, Capac: gri argintiu similar RAL 7001 Mâner cutie: negru trafic similar RAL 9017 Balamale și zăvoare: gri antracit similar RAL 7016 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Versiunea de tipărire







