Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 41,1 x 32,8 x 23,6 cm |
| Dimensiuni interioare | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Mâner rabatabil | fără |
| Execuţie | cu sistem de închidere |
| Mânere | închise |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | neted, închis |
| Volum | 20 litri |
| Greutate | 2,13 kg |
| Material | PP |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
| Culoare implicita | Recipient, Capac: gri argintiu similar RAL 7001 Balamale și zăvoare: gri antracit similar RAL 7016 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Versiunea de tipărire
Accesorii


Căptușeală cubică din spumă pentru euro container
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
de la 219,34 RON







