Detalii
| Format din | găleţi cu capac, Etrier din material plastic |
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 23,5 x 15 x 11,4 cm |
| Dimensiune interioară înălţime | 10 cm |
| Greutate | 139 g |
| Culoare implicita | alb trafic similar RAL 9016 |
| ISO-Volum | 2,6 litri |
| Etrier | Etrier din material plastic |
| Lokk | cu capace |
| Material | PP |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Instrucțiuni de montaj
Versiunea de tipărire


