Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 55 x 40 x 22,3 cm |
| Dimensiuni interioare | 45,1 x 32,7 x 17,4 cm |
| Execuţie | cu 4 role și mâner telescopic |
| Capac+bază adânci | 8,4 + 9 cm |
| Înălţime stivă | 22 cm |
| Greutate | 6,35 kg |
| Volum | 27 litri |
| Lacăt | cu 2 încuietori cu închidere identică |
| Număr mânere | 2 mânere |
| Model mâner | 1 mâner pe partea longitudinală, 1 mâner pe partea frontală |
| Dotare | Inserție pentru laptop de 15″ cu planșă capac cu bandă gri |
| Material | PP |
| Culoare implicita | Portocaliu sângeriu similar RAL 2002 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Versiunea de tipărire
Configurări


neechipat
de la 716,10 RON


Căptuşeală cubică
de la 1.288,79 RON


Saltea din spumă profilată
de la 973,01 RON


Inserție pentru laptop de 15″ cu planșă capac cu bandă roșie
de la 2.701,62 RON
Accesorii


Curea de umăr cu 2x carabiniere
CP SG R
CP SG R
de la 176,96 RON





