Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 80 x 60 x 44,3 cm |
| Dimensiuni interioare | 70,7 x 50,7 x 39,3 cm |
| Execuţie | cu 2 role și mâner telescopic |
| Capac+bază adânci | 5,8 + 33,5 cm |
| Înălţime stivă | 44 cm |
| Greutate | 10,35 kg |
| Volum | 150 litri |
| Lacăt | cu 2 încuietori cu închidere identică |
| Număr mânere | 2 mânere |
| Model mâner | 2 mânere în partea frontală |
| Dotare | neechipat |
| Material | PP |
| Certificare | IP67, UN |
| Culoare implicita | Portocaliu sângeriu similar RAL 2002 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Versiunea de tipărire
Configurări


Căptuşeală
de la 1.837,85 RON


Căptuşeală cubică
de la 2.524,22 RON


Saltea din spumă profilată
de la 1.943,88 RON
Accesorii


Inserţie capac pentru CP 86 din burete cofrat PU
CP SEDNW 86
CP SEDNW 86
de la 147,23 RON


Inserţie spumă PU moale pentru geanta de protecție
CP S SEW 8644
CP S SEW 8644
de la 704,94 RON





