Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 60 x 40 x 27,8 cm |
| Dimensiuni interioare | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Capac+bază adânci | 4,8 + 21,1 cm |
| Înălţime stivă | 27,5 cm |
| Greutate | 4,93 kg |
| Volum | 46 litri |
| Lacăt | cu 2 încuietori cu închidere identică |
| Număr mânere | 3 mânere |
| Model mâner | 1 mâner pe partea longitudinală, 2 mânere pe partea frontală |
| Dotare | Căptuşeală integrală |
| Material | PP |
| Culoare implicita | Portocaliu sângeriu similar RAL 2002 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Versiunea de tipărire
Configurări


neechipat
de la 485,59 RON


Căptuşeală cubică
de la 1.005,99 RON


Căptuşeală integrală cu locaşuri
de la 794,48 RON


Inserţie căptuşeală
de la 1.799,28 RON


Inserţie căptuşeală în formă de T
de la 1.337,89 RON


Saltea din spumă profilată
de la 1.012,64 RON
Accesorii


Curea de umăr cu 2x carabiniere
CP SG R
CP SG R
de la 176,96 RON





