Detalii
| Dimensiuni Lung x Lat x In | 120 x 80 x 15,2 cm |
| Capac superior | închis |
| Execuţie | cu 3 tălpi |
| Margine de siguranţă întreruptă | fără margine de siguranţă |
| Notă de producție | Punctele de injecție nu pot fi evitate din cauza fabricației |
| Greutate | 14,85 kg |
| Toleranţă ± | 10% |
| Deformare ± | 15 mm |
| Material | HD-PE |
| Culoare implicita | gri argintiu similar RAL 7001 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Versiunea de tipărire
Articole categoria II


