Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 40 x 30 x 22 cm |
| Dimensiuni interioare | 36,5 x 26,5 x 20 cm |
| Înălţime stivă | 21,5 cm |
| Înălţime strâns | 7,7 cm |
| Înălţime stivă strâns | 7,2 cm |
| Varianta pentru podea | ranforsat, închis |
| Volum | 19 litri |
| Greutate | 1,95 kg |
| Material | PP |
| Culoare implicita | Cadru şi podea: gri antracit similar RAL 7016 Față și peretele lateral, Capac: gri argintiu similar RAL 7001 Etrier de acţionare: rosu semafor similar RAL 3020 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Montarea capacului
Montarea casetelor pliante
Versiunea de tipărire







