Detaljer
| Yttermått L x B x H | 30 x 15,6 x 9 cm |
| Innermått L x B x H | 27,1 x 13,8 x 8,8 cm |
| Användbar innerhöjd i stapeln | 8,1 cm |
| Öpning B x H | 10,7 x 4,7 cm |
| Etikettfält b x h | 9,7 x 4,3 cm |
| Volym | 3,4 liter |
| Vikt | 298 g |
| Material | PP |
| Färg | Himmelblå liknande RAL 5015 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster RK
ES 1509
ES 1509
från 3,08 kr


Tvärdelare RK
QT 1509
QT 1509
från 6,63 kr


Dammlock RK
SD 3156
SD 3156
från 27,24 kr






