Detaljer
| Yttermått L x B x H | 50 x 11,7 x 9 cm |
| Innermått L x B x H | 47,1 x 9,9 x 8,8 cm |
| Användbar innerhöjd i stapeln | 8,1 cm |
| Öpning B x H | 7,6 x 4,7 cm |
| Etikettfält b x h | 6,6 x 4,3 cm |
| Volym | 4,2 liter |
| Vikt | 397 g |
| Material | PP |
| Färg | Himmelblå liknande RAL 5015 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster RK
ES 109
ES 109
från 3,91 kr


Tvärdelare RK
QT 109
QT 109
från 5,57 kr


Dammlock RK
SD 5117
SD 5117
från 34,23 kr






