Detaljer
| Yttermått L x B x H | 50 x 23,4 x 9 cm |
| Innermått L x B x H | 47,1 x 21,6 x 8,8 cm |
| Användbar innerhöjd i stapeln | 8,1 cm |
| Öpning B x H | 17,6 x 4,7 cm |
| Etikettfält b x h | 16,5 x 4,3 cm |
| Volym | 9,3 liter |
| Vikt | 584 g |
| Material | PP |
| Färg | Himmelblå liknande RAL 5015 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster RK
ES 209
ES 209
från 4,38 kr


Tvärdelare RK
QT 209
QT 209
från 7,22 kr


Dammlock RK
SD 5234
SD 5234
från 50,21 kr






