Detaljer
| Yttermått L x B x H | 40 x 30 x 7,5 cm |
| Innermått L x B x H | 35 x 27 x 7 cm |
| Användbar innerhöjd i stapeln | 6 cm |
| Stapelhöjd | 6,3 cm |
| Sidoutförande | stängd |
| Bottenutförande | jämn, stängd |
| Handtag framsida | stängt |
| Handtag långsida | stängt |
| Volym | 6,9 liter |
| Vikt | 743 g |
| Material | PP |
| Produktionsanvisning | Färgskiftningar är oundvikliga på grund av råvaran |
| Färg | Trafiksvart liknande RAL 9017 |
| Utrustning | 1 x Längsdelare |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
