Detaljer
| Yttermått L x B x H | 40 x 30 x 23,5 cm |
| Innermått L x B x H | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Användbar innerhöjd i stapeln | 19,7 cm |
| Sidoutförande | stängd |
| Bottenutförande | jämn, stängd |
| Handtag | stängt |
| Handtag långsida | stängt |
| Består av | 1x EG 43/22 HG BO 1x SD 43 |
| Volym | 20 liter |
| Vikt | 1,72 kg |
| Anvisning | Ny design: Handtag med radie, slät botten |
| Material | PP |
| Produktionsanvisning | Färgskiftningar är oundvikliga på grund av råvaran |
| Färg | Behållare, Lock: Silvergrå liknande RAL 7001 Gångjärn och lås: Trafiksvart liknande RAL 9017 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Borrskiss gångjärn
Montering av lock
Tryckt version
Tillbehör


Skumplastblock för eurolådor
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
från 437,01 kr




