Detaljer
| Yttermått L x B x H | 31,1 x 23,3 x 13,6 cm |
| Innermått L x B x H | 27 x 17 x 11,5 cm |
| Infällt handtag | inget |
| Utförande | Utan lås |
| Handtag | stängt |
| Sidoutförande | stängd |
| Bottenutförande | jämn, stängd |
| Volym | 5,3 liter |
| Vikt | 633 g |
| Material | PP |
| Produktionsanvisning | Färgskiftningar är oundvikliga på grund av råvaran |
| Färg | Behållare, Lock: Silvergrå liknande RAL 7001 Gångjärn och lås: Antracitgrå liknande RAL 7016 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version






