Detaljer
| Yttermått L x B x H | 22 x 10,2 x 7,5 cm |
| Innermått L x B x H | 19,3 x 8 x 6,4 cm |
| Möjligt antal tvärdelare | 3 |
| Öpning B x H | 6,8 x 4,1 cm |
| Volym | 1,08 liter |
| Vikt | 147 g |
| Material | PP |
| Färg | Melongul liknande RAL 1028 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster SK
ES 2
ES 2
från 1,94 Dkr


Tvärdelare SK
QT 2
QT 2
från 2,77 Dkr


Dammlock SK
SD 2L
SD 2L
från 17,04 Dkr


Perforerade etiketter SK
PE SK 2
PE SK 2
från 206,63 Dkr






