Detaljer
| Yttermått L x B x H | 22,5 x 15 x 12,5 cm |
| Innermått L x B x H | 19,2 x 13 x 11,4 cm |
| Möjligt antal tvärdelare | 3 |
| Öpning B x H | 10,2 x 7,6 cm |
| Volym | 3,17 liter |
| Vikt | 280 g |
| Material | PP |
| Färg | Melongul liknande RAL 1028 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster SK
ES 3
ES 3
från 2,39 Dkr


Tvärdelare SK
QT 3
QT 3
från 3,66 Dkr


Dammlock SK
SD 3
SD 3
från 20,40 Dkr


Perforerade etiketter SK
PE SK 3
PE SK 3
från 206,63 Dkr






