Detaljer
| Yttermått L x B x H | 31,5 x 15 x 12,5 cm |
| Innermått L x B x H | 29,2 x 13 x 11,4 cm |
| Möjligt antal tvärdelare | 5 |
| Öpning B x H | 10,2 x 7,6 cm |
| Volym | 4,5 liter |
| Vikt | 372 g |
| Material | PP |
| Färg | Melongul liknande RAL 1028 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster SK
ES 3
ES 3
från 0,32 €


Tvärdelare SK
QT 3
QT 3
från 0,49 €


Dammlock SK
SD 3L
SD 3L
från 2,88 €


Perforerade etiketter SK
PE SK 3
PE SK 3
från 27,65 €






