Detaljer
| Yttermått L x B x H | 35 x 21 x 20 cm |
| Innermått L x B x H | 31,4 x 19 x 19 cm |
| Möjligt antal tvärdelare | 5 |
| Öpning B x H | 15,2 x 12,6 cm |
| Volym | 11,7 liter |
| Vikt | 695 g |
| Material | PP |
| Färg | Melongul liknande RAL 1028 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster SK
ES 4H
ES 4H
från 0,58 €


Tvärdelare SK
QT 4H
QT 4H
från 0,96 €


Dammlock SK
SD 4
SD 4
från 3,10 €


Perforerade etiketter SK
PE SK 4
PE SK 4
från 27,65 €






