Detaljer
| Diameter x höjd | 13,2 x 25,8 cm |
| Färgkombination | Burk vit, lock rött |
| Volym | 2,5 liter |
| Diameter behållare | 11,9 cm |
| Diameter påfyllningsöppning | 11,6 cm |
| Garantiförsegling | Avrivarring |
| Täthet | vattentät |
| Utförande | med innerlock |
| Material | PP |
| Vikt | 204 g |
| Diameter x höjd | 13,2 x 25,8 cm |
| Färgkombination | Burk vit, lock rött |
| Volym | 2,5 liter |
| Diameter behållare | 11,9 cm |
| Diameter påfyllningsöppning | 11,6 cm |
| Garantiförsegling | Avrivarring |
| Täthet | vattentät |
| Utförande | med innerlock |
| Material | PP |
| Vikt | 204 g |
Konfigurera din artikel utifrån egna krav och önskemål:
Välj önskad färg för artikelns enskilda komponent(er).