Detaljer
| Yttermått L x B x H | 60 x 40 x 27,8 cm |
| Innermått L x B x H | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Lock + bottendjup | 4,8 + 21,1 cm |
| Stapelhöjd | 27,5 cm |
| Vikt | 4,23 kg |
| Volym | 46 liter |
| Lås | Utan lås |
| Antal handtag | 1 handtag |
| Handtag utförande | 1 handtag på långsidan |
| Bestyckning | Obestyckad |
| Material | PP |
| Färg | Blodorange liknande RAL 2002 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Konfigurationer


Utskuren mjuk skumvaddering
från 1 597,92 kr


Heltäckande vaddering
från 1 770,38 kr


Heltäckande vaddering med fack
från 1 642,48 kr


Skumplatsinlägg
från 3 950,08 kr


Skumplatsinlägg T
från 2 929,51 kr


Vaddering av profilerad skumplast
från 2 093,10 kr
Tillbehör


PU-noppskum lockinsats för CP 64
CP SEDNW 64
CP SEDNW 64
från 170,24 kr


Förpackningsmaterial som passar till skyddsväska
CP SERP 6427/6433
CP SERP 6427/6433
från 354,55 kr


Skumplatsinlägg passande skyddsväska
CP PET 6427/6433
CP PET 6427/6433
från 2 338,25 kr






