Podrobnosti
| Vonk. rozmery D x Š x V | 30 x 15,6 x 9 cm |
| Vnútorné rozmery D x Š x V | 27,1 x 13,8 x 8,8 cm |
| Využiteľná výška v stohu | 8,1 cm |
| Priezor/odberový otvor Š x V | 10,7 x 4,7 cm |
| Pole etikety Š x V | 9,7 x 4,3 cm |
| Objem | 3,4 liter |
| Hmotnosť | 298 g |
| Materiál | PP |
| Farba | Bledomodrá podobné RAL 5015 |
Informácie o produkte
Informácie o bezpečnosti a zhode výrobku
Verzia pre tlač
Príslušenstvo


Zasúvacie okno RK
ES 1509
ES 1509
od 0,25 €


Priečne rozdeľovače RK
QT 1509
QT 1509
od 0,56 €


Veko proti prachu RK
SD 3156
SD 3156
od 1,87 €






