Podrobnosti
| Pozostáva z | Vedrá s vekom, plastové držadlo |
| Priemer x výška | 11,8 x 11,9 cm |
| výška interiéru | 11 cm |
| Hmotnosť | 43 g |
| Farba | Dopravná biela podobné RAL 9016 |
| ISO-Objem | 0,88 liter |
| Držadla | plastové držadlo |
| Veko | s veko |
| Materiál | PP |
| Pozostáva z | Vedrá s vekom, plastové držadlo |
| Priemer x výška | 11,8 x 11,9 cm |
| výška interiéru | 11 cm |
| Hmotnosť | 43 g |
| Farba | Dopravná biela podobné RAL 9016 |
| ISO-Objem | 0,88 liter |
| Držadla | plastové držadlo |
| Veko | s veko |
| Materiál | PP |
Požadovaný tovar nakonfigurujte podľa svojich potrieb:
Zvoľte požadovanú farbu pre jednotlivé komponenty tovaru.