Podrobnosti
| Pozostáva z | 1x ER 30-375 1x DR 375 |
| Priemer x výška | 37,5 x 37 cm |
| výška interiéru | 35 cm |
| Hmotnosť | 895 g |
| Farba | Dopravná biela podobné RAL 9016 |
| ISO-Objem | 30 liter |
| Držadla | bez držadla |
| Veko | s veko |
| Materiál | PP |
| Pozostáva z | 1x ER 30-375 1x DR 375 |
| Priemer x výška | 37,5 x 37 cm |
| výška interiéru | 35 cm |
| Hmotnosť | 895 g |
| Farba | Dopravná biela podobné RAL 9016 |
| ISO-Objem | 30 liter |
| Držadla | bez držadla |
| Veko | s veko |
| Materiál | PP |
Požadovaný tovar nakonfigurujte podľa svojich potrieb:
Zvoľte požadovanú farbu pre jednotlivé komponenty tovaru.