Podrobnosti
| Pozostáva z | Vedrá s vekom, plastové držadlo |
| Priemer x výška | 26,7 x 18 cm |
| výška interiéru | 16,3 cm |
| Hmotnosť | 254 g |
| Farba | Dopravná biela podobné RAL 9016 |
| ISO-Objem | 7,4 liter |
| Držadla | plastové držadlo |
| Veko | s veko |
| Materiál | PP |
| Pozostáva z | Vedrá s vekom, plastové držadlo |
| Priemer x výška | 26,7 x 18 cm |
| výška interiéru | 16,3 cm |
| Hmotnosť | 254 g |
| Farba | Dopravná biela podobné RAL 9016 |
| ISO-Objem | 7,4 liter |
| Držadla | plastové držadlo |
| Veko | s veko |
| Materiál | PP |
Požadovaný tovar nakonfigurujte podľa svojich potrieb:
Zvoľte požadovanú farbu pre jednotlivé komponenty tovaru.