Details
| Buitenafm. L x B x H | 120 x 40 x 16,8 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 112,7 x 32,7 x 14,8 cm |
| Diepte deksel+bodem | 3,8 + 11 cm |
| Stapelhoogte | 16,5 cm |
| Gewicht | 7,6 kg |
| Volume | 57 liter |
| Slot | incl. 4 tegelijk sluitende sloten |
| Aantal handvatten | 3 handvatten |
| Uitvoering handvat | 1 handvat aan de zijkant, 2 handvatten aan de voorkant |
| Uitrusting | zonder toebehoren |
| Aantal zwenkwielen | 2 |
| Materiaal | PP |
| Certificering | IP67, UN |
| Kleur | Vermiljoen soortgelijk RAL 2002 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
Configuratie


Bekleding
vanaf € 206,69


Kubusvormige bekleding
vanaf € 269,94


Noppenschuimbekleding
vanaf € 197,68






