Details
| B-product | van kleurverschillen, te veel afgedrukte drukorders en drukfouten. Willekeurige kleurkeuze, geen voorkeur mogelijk. Het aanbod geldt zolang de voorraad strekt. Onder voorbehoud van tussentijdse verkoop. |
| Buitenafm. L x B x H | 40 x 30 x 22 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 37 x 27 x 21,5 cm |
| Bruikbare hoogte aan de binnenzijde wanneer gestapeld | 19,3 cm |
| Uitvoering zijwanden | gesloten |
| Bodemuitvoering | glad, gesloten |
| Handvatten frontale zijde | gesloten |
| Handvatten lange zijde | gesloten |
| Volume | 20 liter |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Materiaal | PP |
| Productie-informatie | Door de grondstof zijn kleurafwijkingen onvermijdelijk |
Productinformatie
Toebehoren


Kubusschuimkussen voor eurobakken
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
vanaf € 34,05


Oplegdeksels voor euroboxen
DE 43
DE 43
vanaf € 2,67



