Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 120 x 80 x 91 cm |
| Sisämitat P x L x K | 111 x 71 x 69 cm |
| Tilavuus | 500 litraa |
| Malli | Vakio |
| Koostuu | 1 IBC 1 Irtokansi |
| Korkeus kokoon taitettuna | 43 cm |
| Hyötykorkeus | 69 cm |
| Paino | 67 kg |
| Kantavuus | 650 kg |
| Staattinen pinottavuus | 1+5 |
| Dynaaminen pinottavuus | 2 |
| Väri | Pohja, Etu-ja sivuseinämän: Hopeanharmaa samanlainen RAL 7001 Kiinnitinosat, kuten vääntösalvat ja saranat: Liikennemerkin punainen samanlainen RAL 3020 jalasta: Musta samanlainen RAL 9017 tai Antrasiitinharmaa samanlainen RAL 7016 (saatavuudesta riippuen) |
| Ohje | ei UV:n ja sään kestävä |
Tuotetiedot
Tarvikkeet


Kannet IBC:lle
DE IBC 500
DE IBC 500
alkaen 73,03 €








