Details
| Buitenafm. L x B x H | 56,3 x 18,3 x 15 cm |
| Gewicht | 583 g |
| geschikt voor | Eurobox 60 x 40 cm |
| Verdeling | tweedeling in de lengte |
| Materiaal | ESD PS |
| Kleur | Verkeerszwart soortgelijk RAL 9017 |
| Hoogte | 15 cm |
| Spec. doorgangsweerstand* | 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm |
* NB: Wij maken u erop attent dat vanwege de stromingsrichting van het materiaal - afhankelijk van de verwerkingsmethode - bij het geprefabriceerde product verschillende elektrische eigenschappen kunnen optreden.
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
