Details
| Bestaande uit | Emmer met deksel, hengsel met grijprol |
| Diameter en hoogte | 37,5 x 37 cm |
| binnenhoogte | 35 cm |
| Gewicht | 977 g |
| Kleur | Verkeerswit soortgelijk RAL 9016 |
| ISO-Volume | 30 liter |
| Hengsel | Hengsel met grijprol |
| Deksel | met deksel |
| Materiaal | PP |
| Bestaande uit | Emmer met deksel, hengsel met grijprol |
| Diameter en hoogte | 37,5 x 37 cm |
| binnenhoogte | 35 cm |
| Gewicht | 977 g |
| Kleur | Verkeerswit soortgelijk RAL 9016 |
| ISO-Volume | 30 liter |
| Hengsel | Hengsel met grijprol |
| Deksel | met deksel |
| Materiaal | PP |
Configureer het door u geselecteerde artikel op basis van uw wensen:
Selecteer de gewenste kleur voor de afzonderlijke componenten van het artikel.