Details
| Bestaande uit | Emmer met deksel, hengsel met grijprol |
| Diameter en hoogte | 37,5 x 39,6 cm |
| binnenhoogte | 37,4 cm |
| Gewicht | 1,07 kg |
| Kleur | Verkeerswit soortgelijk RAL 9016 |
| ISO-Volume | 32 liter |
| Hengsel | Hengsel met grijprol |
| Deksel | met deksel |
| Materiaal | PP |


