Details
| Buitenafm. L x B x H | 40 x 30 x 22 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 37 x 27 x 21,5 cm |
| Bruikbare hoogte aan de binnenzijde wanneer gestapeld | 19,3 cm |
| Uitvoering zijwanden | gesloten |
| Bodemuitvoering | glad, gesloten |
| Handvatten frontale zijde | gesloten |
| Handvatten lange zijde | gesloten |
| Volume | 20 liter |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Materiaal | PP |
| Productie-informatie | Door de grondstof zijn kleurafwijkingen onvermijdelijk |
| Kleur | Zilvergrijs soortgelijk RAL 7001 |
Productinformatie
Toebehoren


Kubusschuimkussen voor eurobakken
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
vanaf € 41,12


Oplegdeksels voor euroboxen
DE 43
DE 43
vanaf € 3,23



