Details
| Buitenafm. L x B x H | 41,1 x 32,8 x 23,6 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Klapgreep | geen |
| Uitvoering | met slot |
| Handvatten | gesloten |
| Uitvoering zijwanden | gesloten |
| Bodemuitvoering | glad, gesloten |
| Volume | 20 liter |
| Gewicht | 2,13 kg |
| Materiaal | PP |
| Productie-informatie | Door de grondstof zijn kleurafwijkingen onvermijdelijk |
| Kleur | Bakken, Deksel: Zilvergrijs soortgelijk RAL 7001 Scharnieren en sluitingen: Antracietgrijs soortgelijk RAL 7016 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
Toebehoren


Kubusschuimkussen voor eurobakken
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
vanaf € 41,48







